دوره جامع زیست شناسی دهم همراه با جزوه تدریس + نکات ترکیبی و کنکوری

1400/10/25

دوره جامع زیست شناسی دهم ، مناسب دانش آموزان دهمی که میخواهند زیست شناسی را عمیق تر و با کیفیت بالاتری یاد بگیرند مناسب است. امکان گفت و گوی زنده با مدرس دوره و رفع اشکال هوشمند ، از امکانات خوب این دوره میباشد

تدریس جامع زیست شناسی دهم | دوره صفر تا صد زیست دهم | زیست شناسی دهم | زیست شناسی 1 | نکات طلایی زیست شناسی دهم | تحلیل و تدریس کامل زیست دهم | دوره جامع زیست شناسی دهم | نکات ترکیبی و کنکوری کامل زیست شناسی

دوره در حال تدریس و ضبط میباشد و بر اساس تقویم آموزشی در سایت آپلود خواهد شد. میتوانید با پیش ثبت نام در دوره ، بصورت منظم آموزش ها را دنبال کنید.

به روزرسانی 6 شهریور 1400 : تا قسمت 62 ام در دوره آپلود شد.

دوره ای که پیش روی شماست یعنی دوره جامع زیست شناسی دهم ، از هفت فصل تشکیل شده و هر فصل هم متشکل از چند گفتار است. این دوره به طور کلی برای دانش آموزان کنکوری مناسب است و اما به دلیل نحوه تدریس، دانش آموزان پایه دهم و یازدهم هم میتوانند از آن بهره ببرند. در  این دوره ما تلاش کردیم که تمامی نکات مربوط به هر فصل را بازگو کنیم و همراه با کتاب درسی که منبع اصلی کنکور است پیش برویم.

نحوه تدریس دوره جامع زیست شناسی دهم به چه شکل انجام میگردد؟

خط به خط کتاب درسی در این دوره بررسی شده است و سعی بر آن بوده که مطالب را به بهترین روش ممکن ارائه بدهیم. این دوره به شما کمک میکند در امتحانات مدرسه، آزمون نهایی، آزمون های آزمایشی و … بتوانید بهترین نمره را کسب کنید و همچنین میتوانید با موضوعات کتاب زیست ارتباط برقرار کنید و این باعث میشود تا شما عزیزان مطالب را به خوبی یاد بگیرید.

مدرس دوره بصورت خصوصی روند تدریس شما را هدایت میکند

تا زمانی که شما از دوره جامع زیست شناسی دهم استفاده میکنید و تا پایان این دوره، مدرس دوره (جناب آقای روحعلی) پاسخگوی سوالات و اشکالات شماست و به عنوان پشتیبان شما را راهنمایی خواهند کرد.

فرصت و زمان را غنیمت بشمرید

برای اینکه این مطالب به خوبی در ذهن شما تثبیت بشود، شما در زمانی که دوره جامع زیست شناسی دهم را نگاه میکنید حتما باید خلاصه نویسی کنید و نکات مهم را یادداشت کنید تا در ماه های آخر سال تحصیلی در زمان جمع بندی آخر برای کنکور از این نکات استفاده کنید. این موضوع به دلیل اهمیتی که دارد بارها در ویدیو های این تدریس به شما یادآوری میشود! علاوه بر یادداشت برداری های شما، در انتهای هر فصل جزوه ای با فرمت PDF از نکات مبحث موردنظر هم در اختیار شما به صورت پیوست قرار میگیرد و شما در آزمون های آزمایشی و… میتونید از این نکات استفاده کنید.

به صرفه بودن!

برای اینکه از دیدن یکباره کل گفتار یک فصل خسته نشوید و همچنین بتوانید راحت تر مطالب را برای خودتان دسته بندی کنید ویدیو های تدریس را به چند قسمت تقسیم کرده ایم که هم شما خسته نشوید و هم زمانی که خواستید دوباره تدریسی را مشاهده کنید حجم کمتری از بسته اینترنت شما استفاده بشود.(ترافیک مصرفی در وبسایت درسینوفن بصورت نیم بها محاسبه میگردد.)

جوابدهی

در آخر اگر سوال، پیشنهاد یا انتقادی در مورد هر یک از این ویدیوها داشتید میتوانید در قسمت کامنت ها، نظرات ، چت آنلاین و ثبت تیکت ، سوالاتتان را بفرستید تا مدرس دوره در اسرع وقت پاسخ را برای شما ارسال کنند. آدرس دیسکورد درسینوفن : کلیک کنید آدرس اینستاگرام درسینوفن: کلیک کنید آدرس تلگرام درسینوفن: کلیک کنید آدرس آپارات درسینوفن: کلیک کنید

مدرس دوره

طرح ثبت نام دائمی

– دسترسی دائمی
– رفع اشکال و پرسش و پاسخ
– دسترسی به آخرین تغییرات

ثبت نام

فصل اول (دنیای زنده)

فصل دوم (گوارش و جذب مواد)

گفتار3

فصل سوم (تبادلات گازی)

فصل چهارم (گردش مواد در بدن)

فصل پنجم (تنظیم اسمزی)

فصل ششم (از یاخته تا گیاه)

فصل هفتم (جذب و انتقال مواد در گیاهان)

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال جزوات رایگان جمع بندی هستی؟ چنل تلگرام درسینوفن رو حتما دنبال کن.بزن بریم
+
نرم افزار مولتی پلتفرم درسینوفن پیشنهاد میکنیم اعلان درسینوفن را روی سیستم خود فعال کنید و آخرین اطلاع رسانی های مهم را دریافت کنید.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها