دوره جامع تدریس و حل تست زیست شناسی کنکور و پایه + مشاوره تحصیلی

1400/10/25

دوره جامع زیست شناسی کنکور مناسب برای هر سه پایه زیست شناسی به همراه بانک تست بیش از 2000 تست را میتوانید ثبت نام کرده و از امکانات فوق العاده آن بهره ببرید. از جمله امکانات این دوره ، رفع اشکال با مدرس دوره ، دسترسی به آخرین تغییرات ، آزمون های هماهنگ و اعطای گواهینامه است.

تدریس جامع زیست شناسی | دوره کنکوری تدریس زیست شناسی | تدریس جامع زیست شناسی کنکور و پایه | تدریس کامل زیست شناسی 2 | تدریس کامل زیست شناسی 1 | تدریس کامل زیست شناسی 3 | تدریس کامل زیست شناسی کنکور و پایه | تدریس کامل زیست شناسی دهم | تدریس کامل زیست شناسی یازدهم | تدریس کامل زیست شناسی دوازدهم | دوره صفر تا صد زیست شناسی | حل تست زیست شناسی کنکور | دوره تست زنی کنکور زیست شناسی کنکور و پایه | دوره جامع زیست شناسی همراه با مشاوره تحصیلی | بانک سوالات چهارگزینه ای جامع تمام فصول زیست شناسی پایه و دوازدهم | تحلیل آزمون قلمچی ، گزینه دو و سنجش و کنکور

دوره جامع زیست شناسی شامل بیش از 2000 تست از منابع قلم چی ، کنکور و … میباشد که مرتبا به روز خواهند شد.

تدریس و فایل های تست به مرور به دوره اضافه خواهند شد و شما تنها با یکبار ثبت نام به موارد به روز رسانی شده دسترسی دائمی خواهید داشت.

بر اساس حفظ عدالت آموزشی که شعار درسینوفن بوده ، هست و خواهد بود ، دانش آموزانی که به هر دلیلی نمیتوانند هزینه این دوره را پرداخت کنند ، میتوانند پس از ثبت نام رایگان در سایت ، نام و نام خانوادگی خود را در چت آنلاین پشتیبانی (واقع در سمت چپ پایین صفحه) ارسال کنند تا پشتیبان به صورت کاملا رایگان ، دانش آموز را به دوره اضافه کند.

کامل ترین و مناسب ترین دوره جامع تدریس و حل تست زیست شناسی برای شما دانش آموزان عزیز آماده و تدوین شده است که در ادامه توضیحات این دوره ، به بررسی جزییات ، امکانات و امتیازات دوره خواهیم پرداخت.

دوره کنکوری تدریس جامع زیست شناسی ، یک دوره کامل برای تمامی دانش آموزان دهم، یازدهم و دوازدهم بحساب می آید . چون تمامی دروس زیست شناسی 1 ، زیست شناسی 2 ، زیست شناسی 3 به طور کامل و به شکل ترکیبی و استاندارد تدریس شده و در کنار آن جلسات حل تست خواهیم داشت.

همچنین در کنار جلسات حل تست و تدریس خط به خط ، فایل های تستی به همراه پاسخ تشریحی یا کلیدی در دوره قرار دادیم تا در کنار یادگیری به تثبیت یادگیری خودتان کمک کنید. همچنین با ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان دوره ، دوره جامع کنکور به یک پکیج کامل مبدل شده .

دوره جامع تدریس زیست شناسی کنکور و پایه چه ویژگی هایی دارد؟

ما در دوره جامع زیست شناسی پایه و کنکور سعی کردیم با کنش پژوهی ها و تحقیقات گسترده نیاز های واقعی یک دانش آموز را بررسی کردیم و با یک مسیر کاملا منعطف بتواند در زمان دلخواه خود حداکثر یادگیری را حاصل کند.

از ویژگی های خوب دوره جامع تدریس زیست شناسی کنکوری ، این است که شما همیشه به جدید ترین تست های موسسات مختلف از جمله قلم چی ، علوی ، سنجش و … دسترسی خواهید داشت و دوره مرتبا به روز خواهد شد.

نمونه صفحات تست های قلم چی (برای بزرگنمایی روی عکس ها کلیک کنید) :
نمونه سوالات آزمون قلمچی
تست های آزمون قلم چی
دوره جامع تدریس زیست شناسی کنکور و پایه

از جمله ویژگی هایی که دوره کنکوری زیست شناسی را با سایر پکیج ها متمایز میکند شامل موارد زیر است:

1- هزینه پرداختی شما تنها صرف ارتقای سایت خواهد شد به همین دلیل کمترین سطح قیمت را برای دوره در نظر گرفتیم تا دانش آموزان بتوانند قدرت تهیه پکیج را داشته باشند.

2- به مدت یک روز از خرید ، میتوانید در صورت نارضایتی ، درخواست عودت وجه بدهید.

3- دسترسی همیشگی به دوره خواهید داشت و میتوانید هر زمان که خواستید وارد پنل کاربری خود شده و آموزش ها را دنبال کنید.

4- امکان پخش آنلاین یا دانلود فایل ها را خواهید داشت.

5- با توجه به آنلاین بودن دوره ، میتوانید روی هر دستگاهی به دوره خریداری شده دسترسی داشته باشید.

6- بعد از خرید دوره ، به تمامی بروزرسانی ها دسترسی همیشگی خواهید داشت. (اگر پشت کنکوری باشید یا دانش آموز دهمی یا یازدهمی باشید هم میتوانید دوره را تهیه و از آن تا روز کنکورتان استفاده کنید).

7- رفع اشکال از طرق مختلف انجام خواهد شد.

8- میتوانید از بانک سوالات تستی استفاده کنید و همچنین این بانک های اطلاعاتی مرتبا بروز میشوند.

9- میتوانید از محتوای روتین مشاوره ای استفاده کنید و در کنار آنها ، مشاوره آنلاین هم خواهید داشت و میتوانید بعد از تهیه دوره با مشاور در ارتباط باشید.

امکانات دوره جامع تدریس و حل تست زیست شناسی کنکور و پایه شامل چه مواردی میشود؟

دانش آموزان کنکوری باید ابتدا مطالب و متن کتاب را به خوبی یاد بگیرند ، سپس باید در کنار مطالبی که یاد میگیرند ، تست های آموزشی را حل کنند و بیاموزند. در گام های بعدی باید حل تست بسیار داشته باشند و مشاوره تحصیلی دریافت کنند. در کنار تمام این موارد باید از جمع بندی های آنلاین و مفید بهره ببرند که تمامی این موارد در دوره و سایت گنجانده شده. از طرفی میتوانید در لایو ها و جلسات آنلاین هم حاضر شوید و از مطالب بهره ببرید.

همچنین امکان رفع اشکال و پرسش و پاسخ هم در دوره وجود دارد و میتوانید از این بخش سوالات درسی خود را بپرسید.

دوره جامع تدریس زیست شناسی کنکور
دوره جامع حل تست و روش های تست زنی زیست شناسی کنکور و پایه
رفع اشکال و پاسخ به سوالات دانش آموزان درس زیست شناسی جامع
دوره جامع زیست شناسی کنکور و پایه به همراه مشاوره تحصیلی

در این دوره تمامی مطالب زیست شناسی دهم ، زیست شناسی یازدهم ، زیست شناسی دوازدهم و کنکور به طول کامل و خط به خط به صورت ترکیبی و مفهومی تدریس شده و دوره تدریس زیست شناسی به یک دوره کامل و جامع تبدیل شده است.

هر سوالی در خصوص دوره و جزییات آن داشتید میتوانید از طریق منوی کامنت ها ، آن را مطرح کنید. در کمتر از چند دقیقه پاسخ آن را دریافت خواهید کرد.

ما را در رسانه ها دنبال کنید:

– وبسایت درسینوفن: https://darsinofen.ir

– دیسکورد درسینوفن: https://discord.gg/B83G3JUe7M

– اینستاگرام درسینوفن: https://instagram.com/darsinofen.ir

– تلگرام درسینوفن: https://t.me/darsinofen

مدرس دوره

طرح ثبت نام دائمی

– دسترسی دائمی
– دسترسی به رفع اشکال
– دسترسی به آخرین تغییرات

ثبت نام

زیست شناسی دهم

بانک تست زیست شناسی دهم

زیست شناسی یازدهم

بانک تست زیست شناسی یازدهم

مولکول های وراثتی

جریان اطلاعات در یاخته

انتقال اطلاعات در نسل ها

تغییر در اطلاعات وراثتی

از ماده به انرژی

از انرژی به ماده

فناوری های نوین زیستی

رفتار های جانوران

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانش آموزان عزیز ، به خانواده 170 نفری ما در یوتیوب اضافه بشید و ویدئوهای رایگان رو از دست ندید.بریم چنل یوتیوب
+
Darsinofen Online Teaching پیشنهاد میکنیم اعلان درسینوفن را روی سیستم خود فعال کنید و آخرین اطلاع رسانی های مهم را دریافت کنید.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها