تدریس مبحثی عناصر در زیست شناسی ( لقمه عناصر کنکور )

1400/10/25

لقمه عناصر زیست شناسی ، یک پکیج کامل از عناصری که در زیست شناسی از آنها اسم برده شده بصورت پادکست میباشد. شما در این دوره میتونید به بهترین شکل ممکن جمع بندی های کم حجمی را مرور کنید و یاد بگیرید.

به روز رسانی 14 فروردین 1400 : قسمت آخر دوره آپلود شد.

سلام به همه کنکوری های عزیز با تدریس مبحث عناصر ( سدیم، پتاسیم، نیتروژن ، کلسیم و …) در خدمت شما عزیزان هستیم. از اونجایی که پراکندگی مطالب تو درس زیست شناسی خیلی زیاده ( مثلا پتاسیم یه سرش تو پیام عصبی یه سر دیگش رو باید تو گیاهی پیدا کنید ) ما به این فکر افتادیم که با برگزاری دوره های “لقمه” تمام مطالب کتاب زیست شناسی رو به صورت مبحثی و جمع بندی شده برای صرف شما عزیزان آماده کنیم .

راستی در طول این دوره تنها نیستید و میتونید با مدرس دوره در ارتباط باشید
دوره جامع عناصر کنکور زیست شناسی لقمه درسینوفن حسین فلاح

با لقمه رستگار شوید

دوره های لقمه مزیت هایی خیلی زیادی نسبت به بقیه دوره ها دارن: 1- شما بعد از تماشای هر ویدئو اگر سوالی در رابطه با اون مبحث داشتید میتونید از طریق تیکت های سایت ارسال کنید. 2- لقمه ها تو دوران جمع بندی میتونن خیلی براتون مفید باشن چون تو دوران جمع بندی بهتره درس زیست رو به صورت مبحثی بخونید و برای این کار کافیه لقمه ها رو تماشا کنید. 3- تو لقمه ها مطالب به صورت داستانی گفته شده که شما می تونید به طور کاملا رایگان و به صورت داستانی مطالب رو یاد بگیرید 4-بعد از پایان هر دوره هم می تونید فایل پی دی اف تمامی لقمه ها رو دریافت کنید و …

چه مباحثی تو این لقمه خوش مزه هست؟؟

همه نکات مربوط به نیتروژن در کتاب زیست شناسی – همه نکات مربوط به هیدروژن در کتاب زیست شناسی – همه نکات مربوط به سدیم در کتاب زیست شناسی – همه نکات مربوط به پتاسیم در کتاب زیست شناسی – همه نکات مربوط به کلسیم در کتاب زیست شناسی – همه نکات مربوط به فسفر در کتاب زیست شناسی

بعد از این دوره چه اتفاقاتی برات میفته؟؟

بعد از دیدن تمام قسمت های این دوره تسلط کامل رو به تمام عناصر کتاب زیست شناسی پیدا میکنی و تمام نکات مربوط به اون هارو میدونی پس دیگه غصه ای بابت این عناصر تو کنکور نداری. از طرف دیگه این دوره میتونه به عنوان یه بمب برای دوران جمع بندی شما باشه و معجزه کنه. پس همین الان ثبت نام کن و از این دوره آموزشی رایگان استفاده کن.

پیج اینستاگرام درسینوفن رو حتما دنبال کنید.

مدرس دوره

طرح ثبت نام رایگان

– دسترسی دائمی

– دسترسی به آخرین تغییرات

– رفع اشکال

ثبت نام

لقمه های عناصر زیست شناسی

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمع دانش آموزای درسینوفن در یوتیوب دویست نفری شد! بی معطلی شما هم به جمع ما اضافه شو... 😍❤️بریم چنل یوتیوب
+
Darsinofen Online Teaching پیشنهاد میکنیم اعلان درسینوفن را روی سیستم خود فعال کنید و آخرین اطلاع رسانی های مهم را دریافت کنید.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها